Kinder

Hakkımızda
Yağmur Kreş 26 Mayıs 1989 tarihinde Ordu ilinin ilk Özel kreşi olarak hizmete girmiştir. 2-6 yaş arasındaki çocuklara hizmet eden Kreşimiz tamamıyla özel tasarımla ve "kreş amaçlı" olarak inşa edilmiştir. Binamızın güvenliği açısından en üst düzeydeki detaylar yapım aşamasında göz önüne alınmıştır. Ayrıca yangın merdiveni, kapalı devre kamera sistemi, gaz, duman, ve yangın alarm sistemlerimiz bulunmaktadır.

Kurumumuzda iç dekorasyondan oyuncaklara, yer döşemesinden eğitimde kullanılan materyallere kadar her şey çocuklarımızın güvenliği, sağlığı ve ergonomisi düşünülerek tasarlanmış ve çocuklarımız için hazırlanmıştır.

Kurumumuz 400 m2 olan binası ile trafikten uzak yemyeşil bir bahçe içinde çocuklarımıza güvenli ve doğal bir ortam sunmaktadır. Son derece donanımlı sınıfları çocukların ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenmiştir. Çocuklarımızın gelişimsel özellikleri, bireysel ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuş geniş, ferah, aydınlık ve tertemiz sınıflarımız, sinema salonumuz, spor salonumuz, açık ve kapalı ortamda park ve eğlence bahçemiz, organik tarım bahçemiz, evcil hayvan bakım köşemiz, özel gün partileri için açık ve kapalı alanımız çocukların çok yönlü gelişimlerini desteklemek için modern yaşamın tüm gereklerine uygun olarak hazırlanmıştır. Ergonomik ve fonksiyonel olması ön planda tutulmuştur.

Profesyonel okul servisi anlayışıyla servis araçlarımız çocukların güvenliği için tüm donanımlara sahip olup deneyimli personel eşliğinde hizmet vermektedir. Servis şoförlerimiz pedagojik eğitimden geçmiş, sürücülerimiz SRC belgesine sahiptirler. Okul servislerimiz, ’’ Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği’’ ile belirlenen standartlar çerçevesinde hizmet vermektedir.

Kreşimiz, en kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımızı güven içerisinde bırakacağınız,onların en iyi şekilde bakımı ve eğitimini amaçlayan, özenle seçilmiş uzman ve deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir. Diğer kreşlere göre fiziki üstünlüğünü, eğitimdeki üstünlüğüyle de pekiştireceğine inanıyoruz ve 29 yıldır Ordu ilinde bir rol model misyonu olduğunu biliyoruz.